Jak uratować tapicerkę skórzaną?

Zapach skóry, jej elegancja i wygoda sprawiają, że jest częstym materiałem używanym na tapicerki samochodów czy mebli. Niestety jednak skóra czasami pęka albo też mocno się przeciera. Co możemy zrobić w takiej sytuacji?

Na ratunek skórze

Przede wszystkim nie warto dla kilku pęknięć od razu wyrzucać całego mebla czy wymieniać tapicerki. Niektórzy jednakże nie widząc innego wyjścia często właśnie tak postępują. Tymczasem na sklepowych półkach znajdziemy pewien preparat, który doskonale nam pomoże zmienić starą skórę w nową.

Płynna skóra – doskonały wynalazek

O czym tu mowa? Oczywiście o płynnej skórze. Co to jest? Otóż jest to specyfik, który możemy nałożyć na pęknięcia czy przetarcia na skórze. Dzięki swym unikalnym właściwościom, schnąc łączy on kawałki skóry ze sobą, upodabniając się jednocześnie do skóry. Co ważne – po wyschnięciu płynna skóra już nie pęka! Dzięki temu zachowujemy jej właściwości na długo!

Jak stosować płynną skórę i gdzie ją kupić?

Aplikacja płynnej skóry jest bardzo prosta. wystarczy tylko wyczyścić dany kawałek materiału. Następnie nakładamy płynną skórę rozsmarowując ją, tak jakbyśmy smarowali kanapkę masłem. Później czekamy chwilę – w tym momencie możemy także przyspieszyć schnięcie przy pomocy gorącego powietrza z suszarki. I to koniec! A gdzie kupić taką płynną skórę? Ponieważ jeszcze nie jest to szeroko znany produkt, najlepiej jest zaopatrzyć się w nią drogą internetową na przykład w sklepie Car-Spa .