Jak najlepiej wykorzystać wizytę na torze wyścigowym?

W świecie wyścigów, gdzie wszystko jest tak szybkie, a prędkości sięgają ponad 150 km na godzinę, łatwo stracić z oczu to, co w życiu najcenniejsze. Ale nie musi tak być, jeśli odwiedzisz jeden z najsłynniejszych ośrodków sportów motorowych na świecie – tor wyścigowy. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem F1, czy po prostu chcesz doświadczyć wspaniałych wyścigów z innej perspektywy, musisz odwiedzić tor wyścigowy.

Poproś członka zespołu o oprowadzenie Cię po torze wyścigowym

Wiele torów ma członków zespołu, którzy specjalizują się w oprowadzaniu gości po torze. Być może widziałeś ich w akcji na swoim lokalnym torze wyścigowym.

Jeśli nie, są to zazwyczaj inżynierowie samochodów wyścigowych, którzy uwielbiają pokazywać swoje samochody i prowadzić je w wyścigach. Pozwól im oprowadzić Cię po torze i zapytaj o samochody i kierowców, którzy Ci się podobają.

Pytaj o zespoły, kierowców, historię i filozofię toru. Spędzając czas z członkami zespołu, dowiesz się wiele o torze i samochodach, które uwielbiasz.

Wirtualny tor wyścigowy

Przejechałeś się już po torze https://autonator.pl/tor, zwiedziłeś padok i obejrzałeś wyścig. Teraz nadszedł czas na wirtualną wycieczkę po torze. To nie są tylko ładne zdjęcia na stronie internetowej.

Możesz wybrać się na prawdziwą wycieczkę po torze i przejechać go samochodem wynajętym specjalnie do tego celu. Można zobaczyć wszystko, co słynny tor wyścigowy ma do zaoferowania.

Odwiedź padok z miejscami do siedzenia

Wiele torów ma miejsca siedzące położone tuż przy samym torze, z których roztacza się wspaniały widok na akcję. Możesz uniknąć tłumów, cieszyć się prywatnym widokiem i wymieniać uwagi z innymi fanami na temat wyścigu. Na wielu torach wyścigowych miejsca te znajdują się w przedniej części toru, dzięki czemu można podziwiać widok z pierwszego rzędu samochodów.