tor krzywa

Dlaczego rekomendowane jest wybranie się na tor Krzywa?

Jak wiadomo zdecydowana większość pasjonatów motoryzacji nie ma możliwości jeżdżenia sportowymi samochodami po torach wyścigowych. W jaki zatem sposób można sprawdzić swoje umiejętności kierując auta wyścigowe? Doskonałym rozwiązaniem może być wybranie się na tor Krzywa.

Gdzie dokładnie umiejscowiony jest tor Krzywa Wrocław?

Tor znajduje się w miejscowości Osła. Warto zaznaczyć, że omawiany obiekt został zbudowany na terenie lotniska Krzywa. Kompleks znajduje się 17 km od Bolesławca, 36 km od Legnicy, 107 km od Wrocławia, a także 48 km od Lubina.

Jakie są największe atuty toru?

tor krzywa

Do najczęściej wymienianych zalet obiektu należy zaliczyć długość wynoszącą 2 km. Ponadto nowoczesny tor jest w stanie zagwarantować kierowcom niesamowitych wrażeń z jazdy szybkimi sportowymi samochodami. Przetestowanie aut będzie możliwe przede wszystkim dzięki długiej prostej, a także licznym zakrętom. W omawiane miejsce można ponadto wybrać się z całą rodziną. Jest to zdecydowanie lepsza forma spędzania wolnego czasu niż siedzenie przed telewizorem i oglądanie seriali. Tutaj znajdziesz idealną ofertę.

Dlaczego z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się przyjechać na tor?

Tor krzywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem miłośników samochodów, którzy doceniają zarówno profesjonalną, jak i kameralną atmosferę. Jest to jedno z lepszych miejsc z Polsce, gdzie kierowcy będą mogli rozwijać swoje umiejętności jazdy samochodami sportowymi.