michelin_crossclimate+

Czym wyróżnia się opona michelin crossclimate+?

Michelin CrossClimate+ to opona całoroczna, należąca do segmentu premium. Tymże, co charakteryzuje przedstawiany model, jest podniesiona odporność bieżnika, zapewniająca przebycie większej ilości kilometrów. Jest wybierana poprzez kierowców lubiących wytrzymałe, lecz dobre pod względem finansowym rozwiązania. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań opona ma odpowiedniejszą sprawność oraz adhezję, dzięki czemu kierowca oraz podróżni mogą poczuć się pewnie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych wyjść w dowolnych warunkach. W budowie wykorzystane dodatkowe sztywne klocki bieżnika, jakie w związaniu ze sfazowanymi krawędziami zwiększają adhezję, lecz także jakość hamowania.

Michelin CrossClimate – opis opony

Michelin CrossClimate+ to opona jakości premium dedykowana do pojazdów osobowych. Ogumienie francuskiego wytwórcy sprawdzi się zarówno w warunkach letnich, jak również zimowych. Michelin CrossClimate+ dostępne są w 59 wymiarach oraz rodzajach felg od 15 do 19 cali. Dużo rodzajów opony Michelin zostało zaopatrzonych w znak XL (Extra Load). Model ma również zaznaczenie trzech zakresów z płatkiem śniegu, więc 3PMSF.

Opony Michelin CrossClimate+

Ogumienie Michelin CrossClimate+ jest dedykowane do kompaktowych samochodów miejskich i większych SUVów. W sprzedaży dostępne są wymiary od 14 do 19 cali. Choć opona Michelin CrossClimate+ jest przeznaczona do całorocznego użytku, została ona wyróżniona znakiem 3PMSF, podającym na spełnianie restrykcyjnych zasad, charakterystycznych dla wersji całkowicie zimowych. Na powierzchni minionych lat testy opon Michelin CrossClimate+ były wykonywane kilkanaście razy poprzez rozmaitego typu specjalistów.