Renowacja wnętrza samochodu - jak zrobić to dobrze

Renowacja wnętrza samochodu - jak zrobić to dobrze

Renowacja wnętrza samochodu to jego gruntowne odświeżenie.

Zapewne każdy z nas marzy o czystym samochodzie z wypraną tapicerką, dywanikami i bagażnikiem, umytymi szybami oraz generalnie odkurzonym wnętrzu. Niestety praca ta jest czasochłonna i wymaga zakupu specjalistycznych preparatów, odpowiednio dobranych do każdej czynności.

Auto detailing to proces kompleksowego czyszczenia, konserwacji i renowacji Twojego pojazdu. Dzięki tej metodzie będziesz mógł w pełni korzystać z czystego auta, nie martwiąc się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Pamiętaj, że to także podniesienie walorów estetycznych auta – jeżeli chcesz je sprzedać, musisz pokazać, że jest zadbane i warte swojej ceny. Mechanicy samochodowi zajmują się stanem technicznym pojazdu i dbają o jego „serce”, my zaś jesteśmy ekspertami od wspomnianego Auto Detailingu.

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Auto-Czyścioch od lat przygotowuje auta do sprzedaży, dlatego do perfekcji opanowaliśmy jego czyszczenie i konserwację. Mamy duże doświadczenie i stawiamy na profesjonalizm, a każde auto traktujemy wyjątkowo. Wspomagamy się najnowocześniejszymi urządzeniami do czyszczenia oraz przyjaznej dla środowiska chemii, która jest skuteczna, ale nieszkodliwa.

Kto korzysta z naszych usług?

W zasadzie wszyscy : ) Właściciele komisów samochodowych, handlarze, warsztaty naprawcze i każdy zwykły Kowalski, któremu zależy na czystym i pachnącym aucie. Kurz, bakterie i inne zarazki nie są dobre dla Twojego auta, a dla Twojego zdrowia tym bardziej!

Renowacja wnętrza samochodu – na czym polega

Nasza usługa polega na doprowadzeniu samochodu do stanu bliskiego fabrycznemu, nie zaś na jednorazowym odświeżeniu. W zakres usług wchodzi m.in.:

  • odkurzenie samochodu i bagażnika,
  • mycie szyb,
  • pranie tapicerki,
  • dywaników,
  • podsufitki,
  • czyszczenie deski rozdzielczej,
  • skóry samochodowej (także jej impregnacja i konserwacja),
  • suszenie wnętrza oraz na życzenie ozonowanie i aromatyzowanie wnętrza i odgrzybienie klimatyzacji.

Renowacja skóry samochodowej

Masz skórzaną tapicerkę? Renowacja wnętrza samochodu to także gruntowne odświeżenie skór. Czyszcząc je, usuwamy powstałe zabrudzenia, natomiast pielęgnując, odbudowujemy warstwę ochronną, która starła się podczas użytku. Pamiętaj, że skóra to bardzo trwały materiał, ale tylko pod warunkiem jej prawidłowej eksploatacji i pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi są po to, aby w pełni cieszyć się z samochodu, nie martwiąc się o swoje zdrowie. To, że czegoś nie widać, nie znaczy że nie istnieje. Pozbądź się roztoczy i pozostałości wydzielin ludzkich oraz zwierzęcych. Takie zabiegi można porównać do SPA, które człowiek czasem sobie funduje. Odmładza skórę i poddaje ją zabiegowi regeneracji. To samo możesz zrobić swojemu samochodowi.

Dbamy o każdy szczegół

Auto-detailing to rewolucja w kosmetyce samochodowej. Wieloetapowy proces kompleksowej regeneracji samochodu. Dbamy o każdy szczegół i wykonujemy go z należytą starannością. Zyskujesz „nowe” auto, przedłużasz jego żywotność, a dzięki temu zwiększasz wartość pojazdu oraz komfort podróżowania. Korzystając z komunikacji publicznej (taxi, busy) oczekujesz przyjemnych warunków jazdy – spraw, aby Twoje auto stało się wzorem dla innych.

Działamy kompleksowo

Kompleksowo podchodzimy do sprawy i używamy wysokiej jakości chemii (jednocześnie bezpiecznej), aby maksymalnie odświeżyć samochód. Chcemy widzieć Twoje zadowolenie. Gwarantujemy, że po wykonanej usłudze wrócisz do nas, gdy auto znowu będzie potrzebowało pomocy. Ślady dotychczasowej eksploatacji zostaną usunięte, wnętrze auta będzie zachęcało do jazdy, ponieważ będzie czyste i świeże.

Jak się umówić na Auto Detailing Twojego samochodu?

Naszą współpracę zaczynamy od rezerwacji (telefonicznej lub online) i omówieniu Twoich potrzeb. Służymy pomocą i odpowiemy na każde pytanie, doradzimy co powinieneś zrobić, aby Twoje auto wyglądało jak nowe. Ceny mamy bardzo konkurencyjne, a przy tym usługi są na bardzo wysokim poziomie. Nawet tego samego dnia możesz odebrać swoje stare-nowe auto. Zaufaj nam i powierz auto w ręce ekspertów! W zakładce Kontakt znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

“Samochodu nie można traktować jak ludzkiej istoty. Samochód potrzebuje miłości”

Walter Röhrl

Zafunduj mu odrobinę luksusu i umów się już dziś!