Auto Detailing Wnętrza Samochodu

Auto Detailing Wnętrza Samochodu

Utrzymanie czystości wnętrza samochodu jest równie istotne a nawet ważniejsze od wyglądu auta z zewnątrz. Jeżeli, o zgrozo!, nigdy nie korzystałeś z usługi kompleksowego Autodetailingu Wnętrza Samochodu, lub od ostatniej wizyty w profesjonalnym zakładzie minęło kilka miesięcy, nie ma czasu do stracenia!

Specjalizujemy się w profesjonalnym auto detailingu wnętrza samochodu. Z naszych usług korzystają właściciele komisów samochodowych, warsztatów naprawczych, handlarze, floty czy osoby fizyczne, które po prostu nie chcą spędzać czasu w pełnym bakterii i ludzkiego DNA brudnym wnętrzu auta. Każdy, kto choć raz zobaczył na własne oczy i poczuł własnym nosem, co to znaczy auto detailing, korzysta z naszych usług regularnie.

  1. Nasza usługa autodetailingu obejmuje następujące elementy:
  2. Odkurzanie samochodu i bagażnika
  3. Mycie szyb
  4. Pranie tapicerki, dywników, podsufitki, bagażnika
  5. Czyszczenie plastików, słupków, deski rozdzielczej
  6. Czyszczenie skóry w samochodzie
  7. Impregnacja i Konserwacja skóry w samochodzie
  8. Suszenie wnętrza
  9. Na życzenie ozonowanie i aromatyzowanie wnętrza oraz odgrzybianie klimatyzacji

Używamy wyłącznie profesjonalnej, bezpiecznej chemii do czyszczenia. Zajmujemy się tym od ponad 20 lat, bądź spokojny i zaufaj nam.

Regularne gruntowne odświeżanie wnętrza samochodu pozwala się nim w pełni cieszyć. Zadbaj o zdrowie! chcesz wdychać te wszystkie krążące w powietrzu roztocza, fragmenty naskórka, paznokci i innych wydzielin ludzkich i zwierzęcych? nie masz czasu albo miejsca, aby zająć się tym samemu? Zadzwoń do nas!

Jeżeli chcesz sprzedać samochód, oczaruj swoich klientów pachnącym, czyściutkim wnętrzem, zrób wrażenie na dziewczynie, gdy weźmiesz ją na następną przejażdżkę, masz alergię? chcesz mieć astmę? przestań żyć jak brudas i zadzwoń do nas!

Poczuj się jak w nowym samochodzie!

Profesjonalny Auto Detailing Wnętrza Samochodu