AUTO DETAILING - profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu

AUTO DETAILING - profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu

Auto Detailing wnętrza samochodu, inaczej auto detaling, to nic innego jak gruntowne odświeżenie wszystkich elementów wewnątrz auta oraz bagażnika.

Prane są siedzenia, dywaniki, czyszczona jest skóra, wszystkie plastiki, podsufitka, nawiewy, miejsca trudno dostępne na co dzień. Nakładane są środki konserwujące, nabłyszczające, mleczka, wosk i inna bezpieczna dla środowiska, hypoalergiczna chemia.

Na życzenie odświeżana i odgrzybiana jest klimatyzacja, wymieniany filtr kabinowy.

Po dobrze wykonanym Auto Detailingu wnętrza uzyskujemy efekt dużo lepszy od stanu nowego pojazdu z fabryki. Wydobyta jest głębia kolorów, wszystko jest idealnie czyste, odkażone, świeże, niedotykane przez nikogo. Zapach i wrażenia estetyczne są niezapomniane.

 

Auto Detailing a czyszczenie wnętrza samochodu na zwykłej myjni samochodowej

Czym różni się od zwykłego odkurzania i użycia tłustego Plaka do plastików? tym, czym zwykłe wieczorne mycie twarzy od głębokiego peelingu u kosmetyczki (kobiety będą wiedzieć); to jak porównywać czyszczenie powierzchni szczotką a jej piaskowanie; jak kasowanie plików a formatowanie dysku na niskim poziomie.

Różnica jest ogromna i jeżeli ktoś chociaż raz skorzystał z usługi autodetalingu, na pewno będzie z niej korzystał regularnie.

 

Auto / Car Detailing wnętrza – przygotowanie do sprzedaży samochodu

Wykonanie tego typu usługi przed sprzedażą auta ma bezpośredni wpływ na uzyskiwane ceny ze sprzedaży. My to znamy z doświadczenia. Jeżeli sprzedajemy samochód brudny, potencjalny kupiec może pomyśleć, że coś chcemy ukryć. To nie te czasy.

Ładny kolor, dobry stan powłoki lakierniczej, brak uszkodzeń, przebieg to dopiero początek sprzedaży. Zabawa zaczyna się we wnętrzu. Nie raz widzieliśmy miny rozanielonych klientów, urzeczonych pachnącym, idealnie czystym wnętrzem. Gdy zajrzeli do wnętrza i zasiedli za kierownicą, nie mogli uwierzyć, że tak mogą wyglądać blisko 10-letnie samochody z przebiegami po 300.000 kilometrów.

Auto Detailing to koszt, który przy sprzedaży zwraca się wielokrotnie. Można to ująć jeszcze inaczej – jeżeli przed sprzedażą samochód nie przeszedł procesu autodetalingu, znacznie spadają szanse na udaną sprzedaż.

 

Kto korzysta z Auto-Detailingu?

Stałymi klientami są salony sprzedaży nowych samochodów – tak, zgadza się, nawet po wyjeździe z fabryki czeka nas sporo pracy, aby wszystko dobrze wyglądało – właściciele komisów samochodowych, przedstawiciele handlowi, osoby zainteresowane sprzedażą swojego auta, osoby fizyczne, dla których zdrowie i wygodne podróżowanie to podstawa a nie luksus.

 

Nie czekaj. Umów się na termin jeszcze dzisiaj. To nie jest wielki koszt a przekonasz się, jaki potencjał ma Twój samochód, jak ślicznie może wyglądać i pachnieć jego wnętrze. Podróż stanie się przyjemnością w nie przykrym obowiązkiem.

Zadzwoń, napisz lub zarezerwuj miejsce online!