O nas

O nas

Od początku lat 90-tych przygotowujemy samochody do sprzedaży. Przez nasze ręce przewinęły się setki jak nie tysiące aut. Do perfekcji opracowaliśmy czyszczenie i konserwację wnętrza. Używamy wyłącznie profesjonalnej, bezpiecznej dla środowiska chemii oraz najnowocześniejszych urządzeń wspomagających proces czyszczenia. Gdy odbierzesz od nas gotowy samochód, poczujesz się, jakbyś przed chwilą wyjechał z salonu.

Ufają nam i doceniają konkurencyjne ceny handlarze samochodów, przedstawicielki medyczne zostawiają nam czekoladki i gadżety, nastolatki dziękują za udane łowy.

Dlaczego Auto-Czyścioch

#

Łatwa rezerwacja

Najpierw musimy się umówić. Zadzwoń lub sprawdź i zarezerwuj wolny termin online za pomocą udostępnionego formularza.

#

Profesjonalna Obsługa

Twój samochód z kompletnie odświeżonym, pachnącym wnętrzem będzie gotowy tego samego lub następnego dnia. Sprawdź, jak sprawnie i dokładnie działamy!

#

Usługi Dodatkowe

Specjalizujemy się w Auto Detailingu wnętrza samochodu. Na życzenie wykonujemy usługi dodatkowe jak autodetailing powłoki lakierniczej, renowacja felg, usuwanie wgnieceń i wiele innych!

#

Najlepsze Ceny

Najlepsze jest to, że mamy świetne, bardzo konkurencyjne ceny, zachowując przy tym wysoką jakość usług. Sprawdź sam, jak działamy!

Poczuj się jak w nowym samochodzie!

Profesjonalny Auto Detailing Wnętrza Samochodu